Małe Piwko na Toruń Blog Meeting

29 października odbył się pierwszy Toruń Blog Meeting – spotkanie blogerów z Torunia i okolic. Inicjatorem i organizatorem był Artur Jabłoński z Jeszcze Jeden Blog, a miejscem spotkania (ku mojej wielkiej uciesze 😀 ) najlepszy toruński pub piwny – Krajina Piva. Zaproszenie przyjąłem z dużym entuzjazmem i oczywiście bez wahania postanowiłem wziąć udział w spotkaniu.

fot. Paulina Matysiak

Wieczór przebiegał w nieformalnej, luźnej atmosferze, przy dobrym piwku, nienachalnej muzyce i przede wszystkim w bardzo miłym towarzystwie. Ku nie tylko mojemu zdumieniu okazało się, że toruńska blogosfera to całkiem liczna grupa osób. Według relacji Artura, na spotkaniu obecni byli reprezentanci 12 blogów, a 5 kolejnych nie dotarło. Ja zapamiętałem tylko 7 blogów, więc jeżeli kogoś nie ma na liście poniżej, to proszę się przypomnieć w komentarzu, mailu lub na facebooku:

Spotkanie trwało kilka godzin, owocowało nie tylko w wiele ciekawych dyskusji tematycznych, ale także tych niezwiązanych z bloggingiem. Najlepszym dowodem na to, że dobrze czuliśmy się w swoim towarzystwie może być fakt, że już w połowie spotkania zaczęliśmy się zastanawiać nad jego powtórzeniem, a nawet nadaniem mu charakteru cyklicznego. Widać, że chęci jest dużo i mam nadzieję, że na nich się nie skończy.

fot. Paulina Matysiak

Poniedziałkowy wypad do Krajiny był dla mnie owocny także w nowe piwne doświadczenia. Po zakończeniu spotkania z blogerami dyskusja w mniejszym gronie przeniosła się na krzesła barowe, gdzie tematem przewodnim było już właściwie tylko piwo, a dokładniej Toruński Zlot Piwowarów Domowych. Przy okazji posmakowałem m.in Amber Boya na bazie nowej receptury oraz dwóch piw od toruńskich piwowarów domowych. Niestety nie udało mi się dorwać Rowing Jacka, ale pocieszyłem się porterem Primator 24, który skutecznie wyperswadował mi, że miły wieczór powinien już dobiec końca… 😉

Na zakończenie pragnę podziękować Arturowi za zaproszenie i zorganizowanie spotkania oraz Paulinie Matysiak za udostępnienie zdjęć. Pozdrawiam również wszystkich toruńskich blogerów (także tych nieobecnych). Dzięki za fajny wspólny wieczór, mam nadzieję, że nie ostatni.

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *