Grybów Pilsweizer AIPA – Wujek Sam

Piwo, którego pojawienie się jest dla mnie największą sensacją polskiego rynku w tym roku. AIPA z Grybowa? Czy  to w ogóle może się udać?

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

8 comments

  • Uwierz, że też mam uszy. 🙂 Nie będę jednak nagrywał materiału drugi raz, tylko dlatego, że nagrało się nieco ciszej, niż bym chciał, żeby było. Stwierdzenie, że nie słychać mnie prawie w ogóle zakrawa na żart i grubą przesadę. ( a już tym bardziej w porównaniu z poprzednimi filmami). Skoro ja słyszę dobrze na zwykłych laptopowych głośnikach, to na sprzęcie takiego audiofila, jak Ty powinno hulać jak ta lala. 🙂

   Nie jest idealnie, ale nie przesadzajmy. Przy każdym filmie coś zmieniam i z czasem na pewno dojdę do optymalnych ustawień. I tak jet już dużo lepiej, niż na początku. 🙂

   • Akurat takie rzeczy możesz poprawić w programie, w którym wyedytowałeś film bez konieczności ponownego nagrania materiału 😉 Głośniki mam zwykłe więc nie ma co sarkastycznie podchodzić do każdej takiej wypowiedzi 😉 No i audio możesz poprawione podmienić przez edytor wideo YouTube bez usuwania czy też wpłynięcia jakiegokolwiek na np statystyki filmu. Jeżeli ktoś Ci piszę o takim problemie to nie żeby zrobić na złość, uwierz mi.

 1. Nie rozumiem. Nagrałeś materiał bardzo cichy. Tak cichy, że ja mając głośniki przy monitorze -na których normalnie słucham na ok 20% głośności-u Ciebie na 100% mam problemy ze zrozumieniem. I twierdzisz, że jest dobrze bo Ty słyszysz? No ok. Skoro nagrałeś filmik dla siebie -wszystko w porządku. Ja dziękuję.
  javiki

  • Domyślam się o kogo Ci chodzi, jednak nie zmienia to faktu, że piwo jest sygnowane marką Grybowa – Pilsweiserem, a więc skoro browar poszedł na taką współpracę, to najwyraźniej postanowił coś zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *