Jurek Owsiak na Blog Forum Gdańsk 2013

Clipboard01Postanowiłem nie robić relacji z Blog Forum Gdańsk, bo po pierwsze nie chcę zanudzać Was typowo blogerskimi, dość hermetycznymi branżowymi kwestiami, a po drugie są takie rzeczy, o których napisać nie sposób, by w pełni oddać ich istotę. Jest jednak rzecz, którą po prostu muszę się z Wami podzielić.

Jedną z takich nieopisywalnych rzeczy było niewątpliwie wystąpienie Jurka Owsiaka. Genialne, energetyzujące, motywujące, wzruszające, momentami przezabawne, z mnóstwem anegdot.

O tym, jakim mówcą jest Jurek, wiem doskonale. Od 10 lat jeżdżę na Przystanek Woodstock, więc wiedziałem czego się spodziewać i wiedziałem, że warto przy tym być. Jednak to, co zaprezentował, odjęło mowę nawet mi.

Nie będę Wam opisywał co mówił i jak mówił, wszystko znajdziecie na poniższym nagraniu. Wystarczy tylko, jak dodam, że był jedynym prelegentem BFG 2013, żegnanym owacją na stojąco.

Kocham tego człowieka i cholernie szanuję. Z góry zaznaczam, że chamówy pod jego adresem tolerował nie będę. Wrzucam ten film dla osób mądrych, z otwartym umysłem.

Znajdź sobie wolne 4o minut, zaparz sobie dobrą kawę, zrób kanapki, zrelaksuj się i obejrzyj poniższe wideo. Pod koniec spostrzeżesz, że czas nigdy jeszcze nie płynął tak szybko.

 

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

One comment

  1. Ma racje, ludzie nie pamiętają jak było 3-4 lata temu, a co dopiero 20 lat temu. Jakby pamiętali to nikt by nie marudził ze w Polsce jest badziewnie. Byl jednak trochę zapóźniony technologicznie, no ale może rzeczywiście tak było 20 lat temu w TVP, w każdym razie komputery w Polsce były dostępne. No i na betonie to tez się nie zna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *