Lekko pod wpływem #4 – Browar EDI, prawdziwa debata!

Już dziś, w czwartek 21 maja, o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny streaming na żywo „Lekko pod wpływem”. Jak zwykle wraz z Łukaszem z Piwolucji trochę podegustujemy, podyskutujemy i poodpowiadamy na Wasze pytania. Na luzie i na wesoło. Lekko pod wpływem.

Tematem przewodnim dzisiejszego odcinka będzie Browar EDI i jego cztery piwa, które otrzymaliśmy na potrzeby programu od Piotra Kleinschmidta, blogera znanego szerzej, jako Beer’o’feel. Piotrek nas chyba bardzo nie lubi, bo podarował nam same „kultowe” pozycje: Mętne Niefiltrowane, Czekoladowe, Miętowe, i na przepłukanie podobno jedyne, które da się pić – Ciemne. Za tę wątpliwą przyjemność degustacji, z pewnością nieraz mu dziś podziękujemy.

(Dobra, tak naprawdę to sami się prosiliśmy – dzięki Piotr!)

Poza perełkami spod Wschowy, zdegustujemy dziś Old Ale z Birbanta, oraz Czarną Wołgę z Artezana, sprawdzając przy okazji, jak piwowarom z Błonia udało się ogarnąć linię rozlewniczą. Być może pojawi się coś jeszcze w ramach rezerwy, na wypadek gdyby piwo nam się przedwcześnie skończyło.

Szykujcie się zatem na kolejne dwie godziny dobrej zabawy i do zobaczenia o 19:00! Okno transmisji macie osadzone poniżej.

P.S. Bardzo nam przykro, że przyczynimy się do spadku oglądalności dzisiejszej debaty prezydenckiej, ale niestety #prawdziwadebata nie może czekać!

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

2 comments

  1. ŚWIETNIE PANOWIE SŁYCHAĆ I WIDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!! OGLĄDAMY !!!
    A RESZTĘ POLITYKÓW I DEBATY …J….Ć SYSTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *