Lekko pod wpływem po raz pierwszy na świeżym powietrzu!

Jeszcze wczoraj planowaliśmy z Łukaszem, w jakie piwa zaopatrzyć się na Lekko pod wpływem #5, który miał się odbyć 13 lipca. Gdy jednak dowiedzieliśmy się o podwójnej premierze AleBrowaru podczas Gdynia Design Days, stwierdziliśmy, że będzie to świetna okazja, by po raz pierwszy zrobić coś, co planowaliśmy już od dawna – Lekko pod wpływem #Outdoor.

Będzie to seria specjalna, nagrywana na żywo podczas rozmaitych piwnych imprez i festiwali. Formuła pozostanie niezmieniona – będziemy degustować piwa, odpowiadać na pytania widzów, dyskutować, a wszystko oczywiście #lekkopodwplywem i z dużym przymrużeniem oka.

Różnica będzie taka, że będziemy poza naszym domowym studiem, więc wydarzy się zapewne sporo nieoczekiwanych sytuacji. Na pewno pojawią się goście, zarówno zaproszeni, jak i spontaniczni, których przypadkiem spotkamy, albo którzy będą bardzo chcieli wystąpić w naszym programie.

Na pewno będzie wesoło, mamy nadzieję, że również smacznie. Jako pierwsi zdegustujemy na żywo premierowe piwa: Be Like Mitch AleBrowaru (American Wheat), oraz Herr Axolotl (Summer Pale Ale) uwarzone przy współpracy z niemieckim BrauKunstKeller. Oprócz tego osobiście pojawi się piwowar niemieckiego browaru, wraz z piwami:  Amarsi IPA, Mandarina IPA. Pale Ale, Laguna IPA, SunRise Session IPA, Moll, R-A-Zacca DIPA. Na pewno nie omieszkamy też sprawdzić formy stałej oferty AleBrowaru.

Zaczynamy w piątek o godzinie 20:00 na Placu Kaszubskim w Gdyni, okno streamingu macie poniżej:

lekko-pod-wplywem-outdoor

Link pojawi się także na fanpage’u i Twitterze kilkanaście minut przed transmisją.

Do zobaczenia!

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *