Przygody bohaterów Chmielogrodu – konkurs!

Z okazji mojej współpracy z Browarem Piwna i Degustatornią przy tworzeniu receptury kolejnego chmielogrodowego piwa – Trzypalczastego Goblina, postanowiłem powrócić do idei konkursu na najciekawszą legendę Chmielogrodu.

Tym razem jednak, w przeciwieństwie do pierwszego konkursu, wiemy już znacznie więcej o samym Chmielogrodzie, jak i o postaciach w nim mieszkających. Dlatego też Waszym zadaniem w drugim konkursie będzie stworzenie legendy, historii, anegdoty, przypowieści, poematu, rysunku, komiksu, filmu, czy innego utworu, opierając się na dotychczasowych bohaterach chmielogrodowych opowieści. Im więcej motywów wykorzystacie, tym lepiej dla Was, bo choć ostatecznego wyboru dokonam na podstawie mojej subiektywnej oceny, to zgrabne umiejscowienie chmielogrodowych postaci, piw, czy opowieści, na pewno będzie dodatkowo punktowane.

Dobrą ściągę dotyczącą Chmielogrodu i jego bohaterów znajdziecie na stronie chmielogrod.pl

Prace konkursowe należy umieszczać w komentarzach pod tym tekstem do 8 lutego 2015 włącznie, a więc nie ma na to zbyt wiele czasu. Bardzo ważne jest, aby oprócz nicka, podać prawidłowy adres e-mail, abym miał możliwość skontaktowania się z późniejszymi zwycięzcami. Dłuższe prace można także przesłać na maila bnowak(at)malepiwko.pl. Jeżeli pracą konkursową będzie utwór multimedialny, dopuszczalne jest umieszczenie w komentarzu linka do adresu, pod którym utwór został opublikowany. Oczywiście każdy utwór biorący udział w konkursie musi być pracą własną uczestnika. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Spośród nadesłanych propozycji wybiorę jednego zwycięzcę, a w przypadku większej ilości ciekawych zgłoszeń mogę przyznać dodatkowo maksymalnie dwa wyróżnienia.

Nagrody w konkursie:

I miejsce: koszulka Trzypalczastego Goblina, chmielogrodowe szkło, 2 kolekcjonerskie wafle, butelka Trzypalczastego Goblina.

Wyróżnienie: chmielogrodowe szkło, 2 kolekcjonerskie wafle, butelka Trzypalczastego Goblina.

Wyniki zostaną ogłoszone 9 lutego 2015r., a zwycięskie prace opublikuję tego samego dnia na blogu.

Nagrody będzie można odebrać osobiście podczas premiery Trzypalczastego Goblina – 13 lutego w gdańskiej Degustatorni lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

Zapraszam do twórczej zabawy! Myślcie, twórzcie, kombinujcie, piszcie i zachęcajcie utalentowanych znajomych do udziału w konkursie! Czekam na Wasze prace!

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *