Dwa najlepsze polskie portery? Który smaczniejszy?

Porównanie dwóch polskich porterów bałtyckich nagrodzonych medalami tegorocznego konkursu European Beer Star. Złoto przypadło Porterowi Okocimskiemu, a brąz Porterowi Warmińskiemu. Który z nich wypadnie lepiej w moim bezpośrednim porównaniu?

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

4 comments

  1. Konkurs konkursem , ale tak naprawdę największym wyróżnieniem jest, opinia konsumentów i może raz na X warek okocim trafi się dobry , ale na pewno zniechęci jeśli kupi się warkę słabą, ja piłem niestety warkę bardzo słabą i nie wiem czy jakiś tam medal przekona mnie do kupna go jeszcze raz. Komes trafił mi się dobry , tak samo Kormoran , ale najbardziej ostatnio przypadł mi do gustu Ciechan Porter 22 nie wiem czy jego wysoka paloność pasuje do stylu czy nie , ale mi on najbardziej przypadł do gustu. Pamiętam też, że strasznie ludzie zachwycają się Imperatorem Bałtyckim z Pinty, nie wiem czy to kwestia warki, ale było on dla mnie strasznie słodki i mulący , męczył mnie i nie pomogło mu nawet fajne chmielenie. Szkoda, że browary nie pracują nad powtarzalnością swoich produktów , potem właśnie wychodzą takie sprzeczne informacja o produkcie jedni chwalą inni narzekają i robi się mała wojna w internecie. Ciekawi mnie też czy ta warka okocima była warzona specjalnie na konkurs, a do reszty dla konsumentów nie przywiązują takiej wagi i uwagi.

  2. Ostatnio piłem Porter Bałtycki (z Zawiercia) i mi smakował. I bardzo mi smakowało Femme Fatale (z Grybowa / Pilsweizera). Tak więc polecam. Natomiast byłem w ten weekend w pubie gdzie nie było nic z małych browarów, natomiast było Tyskie w tanku, więc postanowiłem spróbować, bo słyszałem o tym dużo, że niby koncern się tu trochę btoni. Ale jak dla mnie to lipa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *