Dwa najlepsze polskie portery? Który smaczniejszy?

Porównanie dwóch polskich porterów bałtyckich nagrodzonych medalami tegorocznego konkursu European Beer Star. Złoto przypadło Porterowi Okocimskiemu, a brąz Porterowi Warmińskiemu. Który z nich wypadnie lepiej w moim bezpośrednim porównaniu?

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

4 comments

  1. Konkurs konkursem , ale tak naprawdę największym wyróżnieniem jest, opinia konsumentów i może raz na X warek okocim trafi się dobry , ale na pewno zniechęci jeśli kupi się warkę słabą, ja piłem niestety warkę bardzo słabą i nie wiem czy jakiś tam medal przekona mnie do kupna go jeszcze raz. Komes trafił mi się dobry , tak samo Kormoran , ale najbardziej ostatnio przypadł mi do gustu Ciechan Porter 22 nie wiem czy jego wysoka paloność pasuje do stylu czy nie , ale mi on najbardziej przypadł do gustu. Pamiętam też, że strasznie ludzie zachwycają się Imperatorem Bałtyckim z Pinty, nie wiem czy to kwestia warki, ale było on dla mnie strasznie słodki i mulący , męczył mnie i nie pomogło mu nawet fajne chmielenie. Szkoda, że browary nie pracują nad powtarzalnością swoich produktów , potem właśnie wychodzą takie sprzeczne informacja o produkcie jedni chwalą inni narzekają i robi się mała wojna w internecie. Ciekawi mnie też czy ta warka okocima była warzona specjalnie na konkurs, a do reszty dla konsumentów nie przywiązują takiej wagi i uwagi.

  2. Ostatnio piłem Porter Bałtycki (z Zawiercia) i mi smakował. I bardzo mi smakowało Femme Fatale (z Grybowa / Pilsweizera). Tak więc polecam. Natomiast byłem w ten weekend w pubie gdzie nie było nic z małych browarów, natomiast było Tyskie w tanku, więc postanowiłem spróbować, bo słyszałem o tym dużo, że niby koncern się tu trochę btoni. Ale jak dla mnie to lipa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *