Tydzień z… – Prolog. Browar Bazyliszek – Pyza na polskich dróżkach

Nagrywając degustacje piw z warszawskiego Bazyliszka wpadłem na pomysł, aby raz na jakiś czas tydzień lub weekend z życia bloga poświęcić w całości jakiemuś ciekawemu browarowi/pubowi/sklepowi/hurtowni. W ramach takiego tygodnia, codziennie ukazywałyby się materiały z degustacji piw, plus dodatkowo relacja z ewentualnej wizyty w browarze/pubie/sklepie/hurtowni, oraz jeden lub dwa teksty dotyczące bohatera cyklu.

Pierwszy „Tydzień z…” będzie związany z browarem Bazyliszek i oficjalnie rozpocznie się w poniedziałek, 16 lutego. Jednak z racji, iż mam aż 8 piw z tego browaru, to jedna degustacja pojawia się już dziś, jako prolog. Co ciekawe, w samym filmie w ogóle nie wspominam o cyklu, bo nagrywałem jeszcze zanim wpadłem na jego pomysł.

Cykl „Tydzień z…” będzie się pojawiał na blogu raczej nieregularnie i raczej nie częściej, niż raz na dwa miesiące. Bohaterów cyklu będę z reguły wybierał sam, kierując się sugestiami czytelników, chyba, że jakiś browar/pub/sklep/hurtownia chcący zaprezentować swoje piwa sam zgłosi się do mnie z propozycją współpracy, do czego oczywiście serdecznie zapraszam.

A wracając do dzisiejszego filmu, degustuję w nim chyba pierwszą na świecie ziemniaczaną PIPĘ, czyli Pyzę na polskich dróżkach. Czy piwo z ziemniakami może się udać?

Dajcie znać w komentarzach, czy pomysł „Tygodnia z…” Wam się podoba i jakie browary lub miejsca chcielibyście w nim zobaczyć.

Bartosz Nowak View more

Jeśli spodobał Ci się mój tekst, podziel się nim ze znajomymi, poprzez jeden z kanałów powyżej.
Będzie to dla mnie świetna nagroda i motywacja do dalszej pracy.
Aby być na bieżąco z kolejnymi wpisami, daj mi suba! :)
Znajdziesz mnie m.in. na facebooku i twitterze:

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *